9. decembrī plkst. 15:00 Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” Rīgas Skolu muzejs organizēs grāmatas “Muzeji Rīgas skolās paaudžu paaudzēs” atvēršanas svētkus.

Grāmatā atspoguļota un apkopota informācija par 42 Rīgas skolu muzejiem, to vadītājiem un tajos skatāmajiem eksponātiem. Grāmatas līdzautori ir Rīgas skolu muzeju pedagogi.

Mūsu vēsture sākas no mums pašiem – ģimenes, mājas, skolas, pilsētas. Tikai visi kopā tie veido valsti, tās sākumu un turpinājumu. Grāmata ļauj ieskatīties Rīgas skolu muzeju ikdienas dzīvē.  Skolas muzeja darba mērķis ir krāt, sistematizēt, veidot izstādes un iegūtās vēstures atmiņas – pētījumus nodot jaunajai paaudzei.

Metodiskais materiāls – grāmata “Muzeji Rīgas skolās paaudžu paaudzēs” izdots ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu sadarbībā ar Bērnu un jauniešu centru “Rīgas Skolēnu pils”, Rīgas Skolu muzeju un Rīgas vispārējās izglītības iestāžu skolu muzejiem.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, pasākums notiks tiešsaistē. Priecāsimies, ja radīsiet laiku pieslēgties šim pasākumam.

Visi interesenti pasākuma norisei varēs sekot tiešraidē šeit: