Pagājis 2019./2020. mācību gads. Gads ar priecīgiem un ne tik priecīgiem notikumiem. Gads, kurš skolai bija nozīmīgs, kā jubilejas gads. Mūsu mīļajai skolai jau 40 gadi.

Gatavošanās iesākās ar daudzām  jaukām iecerēm un plāniem, Gatavojās visi – skolēni, skolotāji, vecāki, absolventi, taču svinību priekšvakarā ļoti daudz kas mainījās. Jauki skolas jubileju atzīmēja skolēni. Nedēļas laikā atcerējās skolas vēsturi, gatavoja dāvanu skolai un 12.03.20. sveica skolu ar jaukiem pasākumiem klasē. Skolotāji savukārt pulcējās 13.03.20., ievērojot noteikumus par distancēšanos. Sajūtas bija ļoti interesantas, ka kolēģis nevar sēdēt blakus, bet ar atstarpi.  Pats pasākums bija jauks un aizkustinošs. Daudz labu vārdu, vēlējumu, skolotāju godināšana. Skolā ciemojās Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un Sporta departamenta Izglītības pārvaldes Vispārējās izglītības skolu nodaļas vadītāja Anita Pēterkopa un galvenā speciāliste – eksperte Zane Doniņa. Žēl, ka izpalika absolventu salidojums, kuru absolventi ļoti gaidīja.

Pievienotajās kolāžās ir mirkļi no skolēnu un skolotāju pasākumiem. Ļoti priecē, ka skolotāju pasākumu vadīja mūsu bijušie absolventi Keita Straume un Visvaldis Tutiņš, kuri jau kļuvuši par skolas darbiniekiem.

Rīgas 84.vidusskolas muzeja vadītāja Mudīte Rebaine